27 Gru Brak komentarzy admin Wpisy ,

Wynajem aut na lotnisku i w centrum miasta

Mało kto potrafi sobie obecnie wyobrazić życie bez samochodu. Dojazd do pracy, wizyta z dzieckiem u lekarza, zakupy – to tylko niektóre z codziennych czynności, gdzie samochód zdecydowanie ułatwia i przyspiesza ich wykonanie.

Wynajem auta na lotnisku, w centrum miasta

Wynajem auta na lotnisku, w centrum miasta

Dlatego też coraz chętnie decydujemy się również na wynajem samochodu, na lotnisku jak i w mieście. Podróż wynajętym autem to zdecydowanie najszybszy sposób na opuszczenie portu lotniczego czy dojazd na umówione spotkanie.

Najczęściej na wynajem samochodów w mieście decydują się klienci, którzy przybyli tu w celach biznesowych. Zamiast szukać taksówki czy korzystać z komunikacji miejskiej – zdecydowanie wygodniej można podróżować samochodem z wypożyczalni.

W przypadku wynajmu aut na lotnisku – wśród klientów coraz częściej pojawiają się rodziny z dziećmi, które wynajmują samochody kombi, a nawet vany, aby bez ograniczeń poruszać się po okolicy. Zwiedzanie danego miejsca bez konieczności korzystania z pociągu czy autobusu, zwłaszcza z małymi dziećmi to duża wygoda i oszczędność czasu.

Jakie auto wynająć?

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych dysponuje bogatą flotą pojazdów, aby klienci mogli znaleźć samochód na miarę swoich potrzeb. Znajdziemy tutaj auta kompaktowe, sedany, auta kombi oraz vany. Do standardowego wyposażenia pojazdu można dobrać fotelik dla dziecka do 18 kg, fotelik dla dziecka do 36 kg, podstawkę dla dziecka, nawigację GPS a także obowiązkowy zestaw wyjazdowy do Czech i Słowacji.

Ile kosztuje wynajem auta?

Cena za wynajem samochodu jest uzależniona od rodzaju pojazdu i czasu na jaki chcemy go wypożyczyć. W przypadku wynajmu długoterminowego korzyści są jeszcze większe gdyż można liczyć na dodatkowe zniżki i rabaty.